O nas

Jesteśmy zespołem entuzjastów motoryzacji o wysokim wyczuciu estetyki oraz utalentowanym zespołem doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie produkcji i projektowania 3D.  Z dbałością o najdrobniejsze detale procesów projektowania i produkcji, tworzymy nowoczesne felgi aluminiowe zgodnie z międzynarodową normą ISO9001:2015. Od momentu powstania marki Turismo, zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy już kilkaset indywidualnych kompletów kół, tworząc jednocześnie wyjątkową społeczność wokół naszej marki.

Turismo narodziło się w lutym 2018 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na spersonalizowane, wolne od wad konstrukcyjnych felgi. Początki naszej historii to niewielkie studio projektowe we Wrocławiu, gdzie powstawały prototypy, wzory i technologia produkcji. Turismo początkowo miało być specjalistą w tuningu optycznym. Po napotkaniu trudności z producentami felg, nawiązaliśmy współpracę z manufakturą, co doprowadziło do stworzenia pierwszej felgi indywidualnej. Obecnie, tworzymy różne linie produktowe – od felg kutych, przez felgę modułową Inventa, po standardowe felgi wykonywane w technologii flowformingu.

Nasze felgi są nie tylko produktem, ale również stylem życia. Wpływamy na estetykę projektów poprzez unikalny design i indywidualne parametry, co od początku przyciągało uwagę na rynku i jest poniekąd naszym znakiem rozpoznawczym. Dążąc do spełniania rosnących potrzeb rynku, systematycznie rozwijamy nasze procesy produkcyjne i wprowadzamy innowacje. Nasz zespół stale się powiększa o kolejnych specjalistów i inżynierów, aby codziennie przekształcać różnorodne wizje Klientów w rzeczywistość.